Biožidiniai

Židiniai – kiekvieno namuose!

“Ugnis – degimo proceso metu išsiskiriančios įkaitusios, šviečiančios dujos…” Ugnis yra labai daug, bet kai kalbame apie ją paprasčiau – tai ramybė, jaukumas, hipnozė. Taip pat ir interjeras. Mes ugnį išmokome ne tik panaudoti, bet ir tobulai valdyti.

Visi žino posakį “Nėra ugnies be dūmų” Bet… Yra! Dauguma įsivaizduoja židinį tik namuose su dideliu kaminu. Taip nėra, kiekvienas, kuris svajoja apie židinį, gali jį turėti savo namuose. Ir ne tik name, bet ir bute. Tai idealiai tinka miestiečiams, svajojantiems sėdėti prie židinio rudens ar žiemos vakarais, o vasarą mėgautis vakarais terasoje ar net gamtoje prie palapinės!

Tikra ugnis - jokio kamino

Biožidiniuose dega bioetanolis – visiškai atsinaujinantis energijos šaltinis, gaminamas tik iš organinės kilmės produktų, tokių kaip cukranendrės, bulvės ar kukurūzai. Biokuras  sudega visu 100 procentų. Žinoma biokuras nelygus biokurui. Mūsų siūlomas biokuras yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Šiems židiniams nereikalingas joks kaminas, degimo procesu neišsiskiria jokios nuodingos medžiagos, suodžiai ar smalkės. Jie yra visiškai ekologiški ir saugūs. Degant biokurui išsiskiria tik vandens garai (papildomai drėkinantys orą), turintys šiek tiek anglies dioksido, kurio kiekis lygus iškvėpiamam žmogaus orui.

Tobula paprastumu

Malkinių židinių užkūrimas nėra greitas procesas, priešingai nei biožidinių. Supilsite biokurą, jei jo trūksta, ir uždegsite. Iškarto galėsite mėgautis tolygia liepsna. Kitas labai didelis privalumas – jų priežiūra. Degimo metu nesikaupia pelenai, skirtingai nei pas tradicinius židinius – neatsiranda šio šalutinio poveikio. Jų nereikia valyti.

Tai ne tik dekoracija

Biožidinyje deganti ugnis išskiria šilumą. Ugnis nėra tokia kaitri kaip malkinių židinių, bet kambario temperatūrą pakelia. Tai priklauso nuo biožidinio. Biožidiniai yra daugiau dekoratyviniai, jie yra atviri, neteršia patalpoje esančio oro, bet tai nėra pagrindinis šilumos šaltinis. Žinoma prisideda prie to! Jų galia yra 1-3 kW, priklausomai nuo modelio.

Ir žinoma didžiausias biožidinių privalumas jog juos galite naudoti bet kur, valgomajame kai vakarieniaujate, uždegti pagrindiniame kambaryje, kai turite svečių ar tiesiog užsidegti šalia, kai gulite vonioje ir sukurti nuostabiai jaukią aplinką.. Mėgautis ugnimi dar niekada nebuvo taip parasta!

Related Posts