Kolekcija VENUS

Paprastas, modernus ir stilingas! Šis mažylis pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir padengtas karščiui atspariais dažais.

Unikalus savo nedideliu dydžiu. Jauku pasistatyti ant stalo vakarieniaujant, romantiška uždegti gulint vonioje, tik ugnies šviesoje, ramybė su ugnimi prie lovos skaitant knygą ar pasinėrus į praėjusios dienos apmąstymus.

Kolekcija HORUS

Pastatomas biožidinys su TUV saugos sertifikatu yra unikalus modelis, išsiskiriantis aukšta kokybe ir moderniu dizainu. Su šiuo modeliu legvai sukursite jaukumą bet kurioje vietoje!

Biožidinys puikiai tiks tiek namuose ant grindų ar spintelės, tiek lauke terasoje sukurti natūralų apšvietimą temstant. Žinoma jis kleidžia ir šilumą!

Kolekcija STEEL

Biožidinys STEEL – nedidelis modelis, turintis ramią ir tolygią liepną. Žiūrint į šio modelio skleidžiamą ugnį, apima ramybės ir jaukumo jausmas.

Jis visiškai pasikeičia naudojant lauke. Esant nedideliam vėjui iš ramios liepsnos židinuko, atsiranda gerokai didesnė, nerami, bet didinga liepsna.

Kolekcija DeHome

Home – tai reiškia namai. O namai tai jaukumas, ramybė, poilsis. Toks yra iš šis biožidinys. Skleidžia jaukumą, ramybę ir šilumą.

Lengvai perkeliamas kur tik Jums patogu, puikiai atrodo ant vakarienės stalo, spintelės, ant žemės ar kur tik sugalvosite! Taip pat jis tvirtas, pagamintas iš storo, kokybiško plieno, turintis du apsauginius stiklus iš šonų.

Kolekcija NEST

Kolekcija RIVET

Apsuptas dviejų stiklų, elegantiškas ir stilingas. Toks yra biožidinys RIVET. Net ir neuždegtas biožidinys interjere trauks akį, o ką jau kalbėti, kai iš jo kils liepsna!

Biožidinys yra 39 centimetrų ilgio, tad jis puikiai tiks tiek ant stalo ar spintelės, tiek ant grindų namuose ar terasoje.

Kolekcija NOVA

Biožidinių kolekcija NOVA išsiskiria dydžių ir spalvų gama. Joje yra keturi skirtingi dydžiai ir dvi skirtingos spalvos, tad visą kolekciją sudaro 8 skirtingi biožidiniai.

Visi modeliai turi stiklus iš keturių pusių, tad šis modelis puikiai tinka ne tik namuose bet ir lauke. O liepsnos atspindžiai stikluose suteikia dar daugiau magiško vaizdo.

Kolekcija MISA