Biokuras

Biokuras

Trumpai kas gi dega biožidiniuose.
Biožidiniuose dega bioetanolis – visiškai atsinaujinantis energijos šaltinis, gaminamas tik iš organinės kilmės produktų, tokių kaip cukranendrės, bulvės ar kukurūzai. Biokuras gali būti skysto arba gelio pavidalo ir sudega visu 100 procentų. Žinoma biokuras nelygus biokurui. Pas mus įsigysite tik aukščiausios kokybės ir atitinkantį visus reikalavimus biokurą. Degant biokurui išsiskiria tik vandens garai (papildomai drėkinantys orą), turintys šiek tiek anglies dioksido, kurio kiekis lygus iškvėpiamam žmogaus orui.

Biokuras kvepinantis namus

Paprastas biokuras degdamas neskleidžia jokio kvapo. Bet turime didelę įvairovę biokuro, kuris yra yra sumaišytas su kvapais ir taip degdamas papildomai kvepina namus ar kitas patalpas. Jų skleidžiamas kvapas yra labai švelnus, neįkyrus, neerzinantis. Kaip mes juokaujame, sėdint kambaryje, jo net nepajausite. Pasijaučia tik įėjus į kambarį iš kitos patalpos. Kvepiantis biokuras puikiai tinka kai laukiate svečių, namuose ne tik nustebinsite tikra ugnimi, bet taip pat ir švelniu ir maloniu aromatu.

Kvapų įvairovė

Turime Jums pasiūlyti didžiausią kvepiančio biokuro pasirinkimą Lietuvoje. Kvapų įvairovė, net ir pačiam išrankiausiam, leis išsirinkti ir atrasti savo mėgstamą kvapą. Galite rinktis iš saldesnių kvapų, tokių kaip: vanilė, lotusas, levandos, rožės, arba iš mažiau saldžių, tokiu kaip: laukai, cinamonas, kava, lagūna arba miškas.

Related Posts