Klausimai ir atsakymai

Parašykite mums laišką naudodami šią formą arba atsiųskite tiesiogiai į info@eliflame.lt

APSIPIRKIMO INFORMACIJA

Prekių pristatymas Baltijos šalyse

Mūsų klientams prekes pristatome per Omniva sistemą. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekes pristatome dviem būdais. Į Omniva paštomatus arba namus per Omniva kurjerius. Prekes kurias jau turime sandėlyje, pristatome per 1-3 dienas, išskyrus tais atvejais kai užsakoma savaitgalį. Prekės užsakytos šeštadienį arba sekmadienį bus išsiųstos tik pirmadienį.

Prekių kurių neturime sandėlyje pristatymo laikas trunka 6-12 dienų. Kaip bebūtų, visas prekes dažniausiai turime vietoje, bet kartais nutinka, kad išperka iš sandėlio ir nespėjame atsivežti.

Ar galiu gauti nuolaidą?

Nuolaidų sistemos mes netaikome. Siūlome Jums jau pačias žemiausias kainas, kokias galime pasiūlyti. Mūsų prekių kainose nėra vietos ir galimybių pritaikyti nuolaidos. Lyginant su kitomis parduotuvėmis – pas mus visada nuolaidos!

Paprastas ir lengvas atsiskaitymas

Suteikiame Jums lengvus ir patogius būdus atsiskaityti apsipirkus mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Mokėjimo inicijavimo paslauga – tai atsiskaitymo būdas, kuomet pirkėjas pasirenka savo banką (SEB, Swedbank, Citadele, Luminor, Revolut, N26 ir kiti) ir dažnai net neišeidamas iš apmokėjimo lango patvirtina apmokėjimą už prekes ar paslaugas.

Prekių pristatymas Europoje

Mūsų klientams prekes pristatome visoje Europoje per kurjerius į namus. Kainos apskaičiuojamos prekių krepšelyje pagal svorį ir valstybę.

Pristatymas Europos valstybėse trunka vidutiniškai 5-7 dienas. Tikslias kainas ir pristatymo laiką galite rasti skiltyje Prekių pristatymas.

Prekių kurių neturime sandėlyje pristatymo laikas pailgėja 5-10 dienų. Kaip bebūtų, visas prekes dažniausiai turime vietoje, bet kartais nutinka, kad išperka iš sandėlio ir nespėjame atsivežti.

Ar galiu pamatyti ir pačiupinėti prekes?

Šiuo metu fizinių parduotuvių neturime, prekiaujame per elektroninę parduotuvę visoje Europoje. Prekių parodyti gyvai deja neturime galimybių, bet visada galime atsiųsti papildomų nuotraukų, vaizdo medžiagos ar suteikti kitą reikalingą informaciją.

Mokėjimo būdai

APIE BIOŽIDINIUS

Ar biožidiniai yra saugūs?

Biožidiniai yra visiškai saugūs. Žinoma, privaloma laikytis visų nurodymų. Juos rasite instrukcijoje, pridedamoje prie biožidinio. Laikantis visų saugumo reikalavimų, biožidiniu galėsite mėgautis saugiai ir ilgą laiką, nes juose nėra nusidėvinčių detalių, kurias kada reiktų keisti.

Visi mūsų biožidiniai turi TÜV Rheinland saugos sertifikatus. Kas yra „TÜV Rheinland“? „TÜV Rheinland“ – pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įmonė, vykdanti laboratorinius bandymus. TÜV ženklas jau daugelį metų yra neatskiriamas aukštų saugumo standartų kontrolės simbolis, o juo pažymėti produktai vartotojams nekelia abejonių dėl saugaus ir patikimo naudojimo.

Ar biokuras yra saugus?

Biožidiniuose dega bioetanolis – visiškai atsinaujinantis energijos šaltinis, gaminamas tik iš organinės kilmės produktų, tokių kaip cukranendrės, bulvės ar kukurūzai. Biokuras  sudega visu 100 procentų. Mūsų biokuras yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Degant biokurui išsiskiria tik vandens garai (papildomai drėkinantys orą), turintys šiek tiek anglies dioksido, kurio kiekis lygus iškvėpiamam žmogaus orui.

Kvepiančio biokuro kvapas yra labai lengvas ir neerzinantis. Degant biožidiniui kvapo nelabai ir pajausite sėdėdami kambaryje, bet įėjus iš kito kambario pajusite lengvą ir malonų kvapą.